Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu

Projekty

 • Winter Sports Festival

  Winter Sports Festival to impreza, która od 17 lat przyciąga do Polski zawodników z całej Europy. Jej historia rozpoczęła się w 2004 roku w Zieleńcu, a przez pierwsze 12 lat organizowana była pod nazwą Polish Freeskiing Open.

  W 2016 roku, wraz z zaproszeniem do rywalizacji na wielkiej skoczni snowboardzistów i rowerzystów zmieniona została nazwa wydarzenia. Pierwsza edycja Winter Sports Festival okazała się prawdziwym zimowym świętem sportów akcji, które otworzyło nowy rozdział w historii najbardziej widowiskowego wydarzenia na polskich stokach.

  więcej »

 • Kursy Lawinowe

  Kursylawinowe.pl to podstawowa wiedza dla wszystkich, którzy chcą odkrywać piękno gór zimą. Akcja Polskiego Stowarzyszenia Freeskiingu prowadzona we współpracy z TOPR, PZU oraz partnerami medialnymi ma na celu edukację w zakresie bezpieczeństwa wszystkich młodych duchem narciarzy, snowboardzistów, skiturowców czy turystów pieszych. Podczas niekomercyjnych szkoleń zdobywają oni wiedzę i umiejętności, które pozwalają im samodzielnie planować wyprawy w góry, ocenić zagrożenie oraz udzielić pomocy ofiarom wypadku lawinowego.

  więcej »