Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu

Projekty

 • Kursy Freeskiingowe

  Od 8 lat Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu organizuje szkolenia dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z narciarskim freestylem.
  Co roku w wybranych snowparkach w okolicach Zakopanego można pod okiem doświadczonych instruktorów spróbować pierwszych skoków i przejazdów po boksach czy railach.
  Do udziału w szkoleniach zaproszone są także osoby, które chcą doskonalić swoje umiejętności i pierwsze freeskiingowe doświadczenia mają już za sobą. Dzięki odpowiednim wskazówkom oraz analizie video poszczególnych przejazdów w krótkim czasie mogą oni "wskoczyć" na kolejny poziom.
  W czasie kursów organizowane są także testy sprzętu narciarskiego i prezentacje filmów o tematyce freeski.

 • Polish Freeskiing Open

  Już od 12 lat w Polsce organizowana jest impreza, która przyciąga czołówkę europejskich zawodników uprawiających freeskiing. Przez dwa dni rywalizują oni w konkurencjach rails i big air. Dla startujących w zawodach Polaków jest to szansa na rywalizację o tytuł Mistrza Polski PZN we Freeskiingu. Wszyscy zawodnicy biorący udział w imprezie zdobywają także punkty w międzynarodowym rankingu AFP.

  Obok widowiskowej rywalizacji narciarzy tym co decyduje w największym stopniu o sukcesie Thule Polish Freeskiing Open driven by MINI jest wspaniała atmosfera jaką tworzą wspólnie zawodnicy i zgromadzona publiczność.

  więcej »

 • Kursy Lawinowe

  Kursylawinowe.pl to podstawowa wiedza dla wszystkich, którzy chcą odkrywać piękno gór zimą. Akcja Polskiego Stowarzyszenia Freeskiingu prowadzona we współpracy z TOPR, PZU oraz partnerami medialnymi ma na celu edukację w zakresie bezpieczeństwa wszystkich młodych duchem narciarzy, snowboardzistów, skiturowców czy turystów pieszych. Podczas niekomercyjnych szkoleń zdobywają oni wiedzę i umiejętności, które pozwalają im samodzielnie planować wyprawy w góry, ocenić zagrożenie oraz udzielić pomocy ofiarom wypadku lawinowego.

  więcej »

PSFtube

Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival - Highlights