Lekarz kardiolog Wrocław - Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

lekarz kardiolog

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to prywatna praktyka lekarska obejmująca kompleksową konsultację kardiologiczną wraz z badaniem EKG i USG serca. W poradni swoje usługi świadczy wykwalifikowana specjalistka kardiolog z wieloletnim doświadczeniem dr Katarzyna Zabrocka, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Sekcji Echokardiograficznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Oprócz tego, wciąż rozwija swoje umiejętności i kwalifikacje.

Oferta poradni opiera się na trzech filarach: diagnostyce, konsultacji i leczeniu. Diagnostyka obejmuje badanie usg serca (tzw. echo serca), które pozwala na ocenę serca w czasie rzeczywistym. Ponadto diagnostyka odnosi się do badania EKG spoczynkowego, badania EKG 24-godzinnego metodą Holtera oraz badania EKG wysiłkowego. Mając na uwadze istotę konsultacji, Poradnia Kardiologiczna Dla Serca oferuje konsultację po wypisie ze szpitala, przed zabiegiem operacyjnym czy dla kobiet w ciąży. Leczenie w poradni obejmuje szereg problemów serca, m. in. nadciśnienie tętnicze, chorobę niedokrwienną serca, zawał mięśnia serca, niewydolność serca, wady zastawkowe, zaburzenia rytmu serca czy zaburzenia lipidowe.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca jest więc idealnym miejscem, które łączy profilaktykę z terapią. Do poradni zgłasza się wielu pacjentów potrzebujących porady kardiologicznej czy zaniepokojonych stanem swojego serca. Atutem tego miejsca jest miła obsługa oraz nowoczesny i niezawodny specjalistyczny sprzęt medyczny, co pozwala na komfortowe samopoczucie pacjentów.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6131421573
Regon
022203944
Adres

ul. Kamieńskiego 225/1U
51-124 Wrocław

  • Lekarz kardiolog Wrocław – Poradnia Kardiologiczna Dla Serca