Sklep Ortopedyczny Med-Orth - protezy kończyn dolnych

Med-Orth posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznego sprzętu ortopedycznego, a także w udoskonalaniu i produkcji spersonalizowanych wyrobów medycznych. Kontuzje i schorzenia potrafią utrudnić życie, ale często wystarczą dobrze dobrane ortezy, protezy i adekwatne urządzenia aby je ułatwić. Med-Orth proponuje nowoczesne protezy, dobrze dobrane ortezy, skuteczne w działaniu aparaty ortopedyczne i gorsety, a także wykonywane na zamówienie buty ortopedyczne.

proteza kończyny dolnej

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock oferowana przez Med-Orth

Stabilizator kolana, łokcia czy stabilizator barku mogą pomóc w powrocie do sprawności, wspierając prawidłowy ruch prostowania i zginania, a także pomogą zablokować staw na czas regeneracji. Nowoczesne wózki inwalidzkie, w tym wózki elektryczne pozwalają na sprawne przemieszczanie się.

Dla osób ceniących sobie poruszanie się na zewnątrz, są dedykowane wyjątkowe wózki terenowe lub wózki inwalidzkie pokojowo-terenowe, które zapewnią wygodę i bezpieczeństwo przemieszczania się. Dla rozwiązania sporej części problemów wynikających z stóp płasko-koślawych albo koślawości kolan warto rozważyć zakup dopasowanych butów ortopedycznych.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8990027389
Regon
930326316
Adres

Kościuszki 173
50-438 Wrocław

  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth – protezy kończyn dolnych